Jdi na obsah Jdi na menu

Vajda | hudba & zvuk & světla

 

Ozvučení


Zajišťujeme profesionální ozvučení malých a středně velkých kulturních a společenských akcí ve vnitřních i venkovních prostorách  pro 1000 diváků / posluchačů / návštěvníků moderní technikou špičkové kvality. Se zvučením jsme velmi flexibilní a máme individuální přístup k Vašim veškerým potřebám a požadavkům včetně vlastní dopravy.


Ozvučíme
 

- živé koncerty (klasická hudba / lidová hudba / moderní žánry)

- kulturní a společenské akce

- školní akce a akademie

- plesy

- diskotéky

- oslavy

- svatby

- konference

- večírky

- církevní obřady a mše

a další…


stazeny-soubor--4-.jpg

Technika


Nabízíme techniku od vynikajících světových výrobců jakou jsou např.: NEXO, Yamaha, Shure, se kterou jsme schopni snímat, nazvučit a distribuovat zvuk na jakémkoliv druhu kulturní a společenské akce. 


Na přání pořadatelů můžeme nabídnout např. bezdrátové mikrofony k moderování či možnost reprodukce hudby (CD/USB/SD a bluetooth, podporované soubory: MP3, WAV a AAC, vstup Jack 3,5 mm), vše bez nároků na náročnou instalaci, případně další možnosti dle domluvy s pořadatelem akce.


Světla


Pro nasvícení pódií a jevišť využíváme velmi výkonné LED osvětlení (CAMEO, BEAMZ) bez nutnosti dalšího přisvícení, které není náročné na instalaci a nemá vysoké nároky na odběr el. energie. Samozřejmostí jsou světelné rampy a stojany. 

 

Technické a organizační podmínky


1. Přístup na místo konání akce min. 2 hod. před začátkem kulturní a společenské akce s možností bezpečného parkování.

2. Dostupnou přípojku el. energie co nejblíže k pódiu nebo místu vyhrazenému pro účinkující. Náš standard je 3x230V/400V 32A (16A). K přípojce el. energie nebudou mít přístup návštěvníci akce.

3. Vyhrazené místo pro bezpečné umístění PA aparatury tak, aby nemohlo dojít k jejímu poškození a pádu.

4. Zajištění pořadatelské služby, zejména z důvodů zajištění bezpečnosti a ochrany majetku v místě konání akce. Pořadatel je zodpovědný za škody vzniklé na hudební aparatuře a majetku, způsobené vinou nekázně účastníků kulturní akce.

 

Kontakt


E-mail: michalvajda@michalvajda.cz

Facebook: https://www.facebook.com/vajdahudbazvuksvetla/

Mobil: 737 766 335